فروش بلبرینگ و رولبرینگ اس کا اف SKF

برند skf

بلبرینگ اس کا اف SKF

بازرگانی کیش رول گستر واردکننده انواع بلبرینگ اس کا اف skf و سایر محصولات مرتبط به ان است.فروش بلبرینگ skf
با بهترین قیمت بازار در این بازرگانی.

برند SKF یکی از تولید کنندگان مطرح انواع بلبرینگ در دنیا میباشد که فروش بلبرینگ و رولبرینگ SKF در بازرگانی کیش رول گستر انجام میشود.مهندسین گرانقدر این بازرگانی واردکننده بلبرینگ و و رولبرینگ و محصولات مرتبط با انها می باشد.

بلبرینگ اس کا اف SKF يک گروه صنعتي بين المللي میباشد و به عنوان پيشگام در توليد بلبرينگ دریکصدو سی كشوردنيا داری فعالیت و فروش وخدمات بلبرینگ skf است .شركت درسال 1907 توسط شخصي به نام اسون وينگ كوئيستو بدنبال اختراع و تولید بلبرينگ هاي خود تنظيم تاسيس و شروع به تولید بلبرینگ skf شد .
شركت SKF توليد و عرضه كننده بلبرينگ و رولبرینگ و برینگ های ساده است. .قطركوچكترين محصولات SKF اس کا اف تنها چند ميليمتر و بزرگترين آنها چند متر مي باشد .علاوه بر اين محصولات شركت SKF توليد كننده انواع برينگ و آب بندهایی میباشد كه از داخل شدن انواع آلودگي و نشت روانساز جلوگيري مي نمايند .
لازم به ذکر است شركتهاي CR و RFT S.P.A كه ازشركتها زیرمجموعه SKF ميباشند از بزرگترين توليد كنندگان انواع آب بند به حساب میایند.
فروش بلبرینگ SKF و برینگ SKF و رولبرینگ اس کا اف SKF  در بازرگانی کیش رول گستر

معرفی بلبرینگ اس کا اف SKF

شرکت SKF با بیش از 112 سال سابقه مستمر در تولید انواع بلبرینگ های صنعتی و با دارا بودن نمایندگی پخش و مشتریان بسیار در بیش از 130 کشور دنیا و با دارا بودن نیروهای متخصص بالغ بر 4400 کارمند از بزرگترین تولید کنندگان بلبرینگ در دنیا محسوب میشود. بلبرینگ SKF دارای 94 کارخانه و کارگاه تولیدی در بیش از 24 کشور دنیا می باشد و 15 مرکز فنی خدمات و مشاوره برای بهبود کیفیت و عملکرد کاری بلبرینگ و رولبرینگ SKF در خدمت مشتریان خود می باشد. هدف اصلی گروه کارخانجات تولیدی بلبرینگ SKF کمک به مشتریان جهت داشتن ماشینهایی با سرعت بالا، روان، نیاز به حداقل هزینه حفظ و نگهداری با راندمان کاری بالا می باشد.

بلبرینگ SKF جهت تعامل مستقیم و برطرف کردن ایرادات اختمالی در جهت بهبودکیفیت محصولات خود با بیش از 40 صنعت مختلف مصرف کننده این محصولات در تعامل مستقیم و مستمر قرار داشته و با همکاری و بهره گیری از دانش و تجربیات تکنسین ها و نیروها و فارق التحصیل های دانشگاهی در امر بهبود کیفیت فنی بلبرینگ اس کا اف skf گام برداشته است.

فروش بلبرینگ SKF و برینگ SKF و رولبرینگ اس کا اف SKF  در بازرگانی کیش رول گستر

بلبرینگ خود تنظیم SKF برای صنایع ریسندگی

بلبرینگ خود تنظیم SKF برای صنایع بافندگی و ریسندگی قابلیت تنظیم خودکار تا زاویه حداکثر 3 درجه انحراف محور را دارد. استفاده از این نوع بلبرینگ به سبب احتمال نزدیک به صفر خارج شدن از مرکزیت در زمان استارت زدن ماشین و بارگذاری های سبک بسیار امن و مطمئن می باشد. حداقل اصطکاک ایجاد شده در بلبرینگ خود تنظیم SKF موجب کاهش حرارت در بارگذاری دینامیک شده و امکان افزایش سرعت ماشین در سیکل های کاری طولانی مدت را فراهم می کند.

یکی از سری های تولیدی بلبرینگ خود تنظیم SKF سری سیل یا بسته می باشد که در برابر ورود گرد و غبار که عامل اصلی از کار افتادن و کاهش عمر بلبرینگ هستند را به داخل شیار ها جلوگیری به عمل می آورد. سری E از این نوع بلبرینگ خود تنظیم با بهینه سازی طراحی اجزای داخلی پتانسیل افزایش بار دینامیک تا میزان حداکثری را فراهم می آورد.

فروش بلبرینگ SKF و برینگ SKF و رولبرینگ اس کا اف SKF  در بازرگانی کیش رول گستر

رولبرینگ سوزنی SKF

بلبرینگ سوزنی SKF که در واقع نوعی رولبرینگ است در داخل ساختمان خود از استوانه هایی با نسبت بسیار پایین قطر به طول استفاده میکند. طراحی بهینه هلدر و نگهدارنده ساچمه های سوزنی و خود ساچمه ها مانع از تمرکز تنش در نقاط خاص شده و سبب افزایش طول عمر این قطعه شده است. بلبرینگ سوزنی SKF در طرح های بسیار متنوع و سایزهای مختلف برای هماهنگی با شرایط کاری مختلف و قابلیت نصب بر روی ماشین آلات صنعتی متعدد می باشد.

در برخی طراحی های بلبرینگ سوزنی SKF خود بدنه داخلی ماشین به عنوان رینگ و یاتاقان خارجی برای آن عمل می کند و در برخی طراحی ها بلبرینگ دارای رینگ خارجی می باشد. دو سری پر کاربرد از بلبرینگ سوزنی SKF سری های IR , LR هستند که هر دو به دو شکل با حفره های جریان روغن و بدون حفره جریان روغن تولید شده اند.

فروش بلبرینگ SKF و برینگ SKF و رولبرینگ اس کا اف SKF  در بازرگانی کیش رول گستر

بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف

بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف که هم بصورت تک ردیف و هم بصورت دو ردیف تولید میشود تنها برای تعلیق بار محوری طراحی شده و به هیچ وجه نمی بایست در معرض بار شعاعی قرار گیرد. بلبرینگ SKF ار نوع کف گرد کاملا قابل تفکیک بوده که برای نصب و حفظ و نگهداری بسیار مناسب می باشد. طراحی منحنی هوزینگ این سری از بلبرینگ ها بگونه ای است که تغییر موقعیت های ابتدایی را کنترل می نماید. بلبرینگ SKF از نوع کف گرد برای کاربری های ویژه نیز در دو مدل بلبرینگ با روغن جامد و بلبرینگ با آبکاری ضد سایشی تولید شده است. واشر شافت ها دارای عمق و قطر مناسبی برای انطباق ساچمه ها بوده که البته نسبت به قطر واشر هوزینگ کمتر می باشد. بلبرینگ کف گرد SKF در کدهای بسیار متنوعی برای انواع ماشین آلات با شمخصات مکانیکی مختلف تولید شده است.

فروش بلبرینگ SKF و برینگ SKF و رولبرینگ اس کا اف SKF  در بازرگانی کیش رول گستر

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF

بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF بگونه ای طراحی شده است که زاویه قرارگیری رینگ های داخلی و خارجی متناسب با راستای بردار نیروی وارد قابل تنظیم باشد. بدین معنا که بلبرینگ تماس زاویه ای SKF اس کا اف از نوع شعاعی بوده اما قابلیت تعلیق بارهای ترکیبی شعاعی و محوری را با نیروی قالب شعاعی دارد. هر چه زاویه تماس در این بلبرینگ ها بالاتر می رود قابلیت تعلیق بار محوری نیز افزایش می یابد. بلبرینگ تماس زاویه ای اس کا اف SKF بصورت تک ردیق، دو ردیف و 4 نقطعه طراحی میشود.

فروش بلبرینگ SKF و برینگ SKF و رولبرینگ اس کا اف SKF  در بازرگانی کیش رول گستر

بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف

بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف که در سایزها و ابعاد استاندارد مختلف و با کد و شماره فنی متعددی معرفی شده است در یاسز های مختلفی تولید شده است. بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف از سایز های مینیاتوری مورد استفاده صنایع کوچک و حساس در ابعاد ماشین آلات پزشکی و حتی ساعت تولید شده تا سایز های عظیم الجثه صنایع سنگین معدنی. بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف شماره فنی 6008 که با قطر داخلی 40 میلیمتر و از جنس فولادی تولید شده استبصورت تک ردیف و با رده دقت p5 (ABEC5) تولید و عرضه شده است. این بلبرینگ اس کا اف که دارای قطر خارجی 68 میلیمتر می باشد دارای سیل در 4 مدل مختلف open ZZ RS TT می باشد و میزان اصطکاک بسیار کمی تولید کرده و برای کار در دماهای بالا نیز مناسب می باشد.

فروش بلبرینگ SKF و برینگ SKF و رولبرینگ اس کا اف SKF  در بازرگانی کیش رول گستر

رولبرینگ مخروطی SKF

رولبرینگ SKF به صورت تک ردیفه و البته دو ردیفه با بکار گیری ساچمه های بشکه ای تولید شده است که رولبرینگ تک ردیف برای تعلیق بارهای شعاعی در هر راستا و تنها تعلیق بار محوری در یک راستا طراحی و تولید شده است. زاویه قرار گیری ساچمه ها بر روی ریسینگ بین 10 الی 30 درجه تغییر کرده و حداکثر میزان استحکام را فراهم می کند. رولبرینگ مخروطی SKF اغلب از روغنکاری نوع گریس استفاده کرده و در سایز های مختلف تولید شده و حداقل میزان اصطکاک را دارد. طراحی دقیق و میکرونی اجزای این سری از رولبرینگ های مخروطی بگونه ای است که حداقل میزان تلورانس و به دنبال آن حداقل صدا و لرزش را بوجود می آورد.

فروش بلبرینگ SKF و برینگ SKF و رولبرینگ اس کا اف SKF  در بازرگانی کیش رول گستر

رولبرینگ بشکه ای اس کا اف SKF

رولبرینگ بشکه ای SKF آغلب بصورت 2 ردیفه تولید میشود و دارای 1 رینگ خارجی منحنی مشترک و 2 رینگ داخلی زاویه دار با محور مرودی رولبرینگ بشکه ای می باشد. رولبرینگ بشکه ای اس کا اف مانند بلبرینگ خود تنظیم قابلیت تنظیم زاویه اتصال را دارد. بطور کلی رولبرینگ بشکه ای قابلیت بسیار بالایی در تعلیق بار داشته و در هر دو راستای شعاعی و محوری نیز عملکرد مناسبی دارند. بلبرینگ SKF امسال 100 مین سالگرد تولید تو توسعه رولبرینگ بشکه ای که جزو مدرن ترین طرح های رولبرینگ های صنعتی می باشد را جشن گرفت. رولبرینگ بشکه ای SKF اس کا اف بگونه ای طراحی شده است تا حداقل میزان اصطکاک و حرارت تولیدی را داشته باشد.

فروش بلبرینگ SKF و برینگ SKF و رولبرینگ اس کا اف SKF  در بازرگانی کیش رول گستر

بلبرینگ SKF خود تنظیم اس کا اف

بلبرینگ SKF خود تنظیم اس کا اف دارای دو ردیق ساچمه، یک ریس منحنی بر روی رینگ خارجی و دو ریس شیار دار پیوسته بر روی رینگ داخلی می باشد. این بلبرینگ های خود تنظیم بصورت باز و سیل (بسته) موجود می باشند. بلبرینگ SKF خود تنظیم اس کا اف دارای حساسیت محدودی به تغییر زاویه اتصال شافت و هوزینگ در زوایای کم داشته و قابلیت پذیرش تغییرات ناگهانی در زاویه در سرعت های زاویه ای بالا را دارد. بلبرینگ SKF خود تنظیم اس کا اف با قطر داخلی 5 الی 240 میلیمتر و قطر خارجی 19 الی 320 میلیمتر تولید شده و ضخامت آن در کمترین میزان 6 و در بالاترین میزان به 73 میلیمتر میرسد. بلبرینگ SKF خود تنظیم اس کا اف بسیار بی صدا کار کرده و قابلیت های مکانیکی خود را تا دمای 120 درجه سانتی گراد حفظ می کند.

فروش بلبرینگ SKF و برینگ SKF و رولبرینگ اس کا اف SKF  در بازرگانی کیش رول گستر،برای خرید بلبرینگ و استعلام قیمت با مشاورین ما درتماس باشید.

02133992760

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp