بلبرینگ برند کویو KOYO

بلبرینگ کویو KOYO

بلبرینگ کویو KOYO

بلبرینگ koyo |شرکت بلبرینگ کویو یک شرکت ژاپنی و فعال درتولید بلرینگ و رولبرینگ میباشد.این شرکت اول با فروش یاتاقان شروع به کار کرد و بعدا در این ضمینه توسعه پیدا کرد . نام شرکت Koyo Seiko Co. Ltd میباشد.امروزه بلرینگ کویو یکی از تولید کننده های اصلی بلبرینگ و رولبرینگ وسیستم های فرمان خودروو همین طورانواع محصولات مربوط به خودرو از جمله گیربکس و دیفرانسیل و ماشین آلات تبدیل شده است .

فروش بلبرینگ KOYO در بازرگانی کیش رول گستر جهت خرید بلبرینگ و رولبرینگ و استعلام قیمت با مشاورین ما در تماس باشید.

بلبرینگ برند کویو
بلبرینگ KOYO

 

بلبرینگ KOYO که در سال 1921 برای اولین بار توسط مالک ژاپنی خود به بهره برداری رسیده است زیر مجموعه هلدینگ بزرگتر JTEKT می باشد. گستردگی تولیدات و ابعاد بلبرینگ KOYO تا اندازه ای است که قطر خارجی برخی تولیدات این شرکت به 7 متر میرسد. دقت تولیدات این شرکت به اندازه ای است که بلبرینگ های مینیاتوری KOYO دارای قطر داخلی 1 میلیمتر میرسد. شرکت KOYO با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات و بهترین کیفیت ها قادر به ساخت بلبرینگ های هیبرید-سرامیکی با قابلیت های حرارتی و محیطی بسیار سخت برای صنایع خاص شده است.
لازم به ذکر است بازرگانی کیش رول گستر تامین کننده و فروشنده بلبرینگ کویو koyo در ایران , در تهران با ارائه ضمانت گواهی اصالت کالا و کیفیت تضمینی می باشد.

فروش بلبرینگ KOYO در بازرگانی کیش رول گستر جهت خرید بلبرینگ و رولبرینگ و استعلام قیمت با مشاورین ما در تماس باشید.

تنوع محصولات و کیفیت بلبرینگ کویو KOYO

بلبرینگ کویو KOYO ژاپن که به تولید انواع بلبرینگ و رولبرینگ های صنعتی و ماشینی می پردازد دارای تنکنولوژی ساخت سایز ها و انواع مختلف برینگ می باشد. هر چند دقت تولید این شرکت به اندازه ای بالا می باشد که بسیاری از بلبرینگ های کویو KOYO مینیاتوری در ابعاد بسیار ریز در ماشین آلات حساس پزشکی و تجهیزات تزیینی بسیار دقیق و ریز مورد استفاده قرار می گیرد اما بلبرینگ KOYO کویو در ابعاد بزرگ نیز در انواع بلبرینگ کف گرد، بلبرینگ سوزنی و انواع رولبرینگ در سایز های بسیار بزرگ نیز برای کاربری های سنگین من جمله کاربری های معدنی مورد استفاده قرار می گیرند.

بلبرینگ کویو KOYO دارای استاندارد های مناسب جهت جایگزینی بلبرینگ های اصلی فرسوده بر روی ماشین آلات صمعتی می باشد و همواره انتخاب متخصصین و تکنسین ها می باشد.

فروش بلبرینگ KOYO در بازرگانی کیش رول گستر جهت خرید بلبرینگ و رولبرینگ و استعلام قیمت با مشاورین ما در تماس باشید.

رولبرینگ سوزنی ترکیبی KOYO

بلبرینگ سوزنی KOYO در چهار طرح مختلف متناسب با ماشین آلات مختلف تولید میشوند. بلبرینگ شعاعی بدون کیج (یاتاقان)، بلبرینگ سوزنی طرح استاد که در واقه یک استاد بولت در قیمت بینابینی محور داخلی بلبرینگ استفاده شده است، بلبرینگ سوزنی کف گرید KOYO، بلبرینگ سوزنی کف گرد KOYO، بلبرینگ ترکیبی سوزنی KOYO و بلبرینگ سوزنی از نوع شعاعی یاتاقان دار و محفوظ KOYO. بلبرینگ سوزنی ترکیبی KOYO أر واقه به شکل یک فلنج جوشی پایه دار است که در قیمت پایه آن یک بلبرینگ سوزنی شعاعی و در قسمت تخت آن یک بلبرینگ سوزنی کف گرد قرار گرفته باشد. این دسته از بلبرینگ های سوزنی دارای هیچ مارک و نوشتاری بر روی سطح خود نیستند و شماره فنی آنها بر حسب سری ساخت و قطر داخلی آنها مشخص میشود مانند بلبرینگ سوزنی ترکیبی کد RAXZ510 KOYO

 

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO که بصورت تک ردیفه، دو ردیفه، جفت شده و 4 نقطه تماس تولید شده و محصول شرکت KOYO ژاپن می باشد. بلبرینگ KOYO از نوع تماس زاویه ای برای دقت های بسیار بالا و سرعت های دورانی بسیار زیاد طراحی شده و قابلیت تحمل بار های ترکیبی محوری و شعاعی را بصورت همزمان دارد. طراحی این بلبرینگ های تماس زاویه ای بگونه ای است که یک زاویه بین ساچمه ها و ریس و بدنه بلبرینگ در حین بارگذاری بوجود می آید. مهمترین مشخصه طراحی این بلبرینگ ها این است که یک یا هر دو ریس رینگ های بلبرینگ دارای یک شانه آزاد باشند. اتصال بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO می بایست با اعمال حداقل یک بار محوری صورت پذیرد. این بار اولیه وارد شده سبب قرار گیری ساچمه ها و ریس و بدنه در زاویه مناسب برای اعمال بارهای ترکیبی بیشتر میشود. این زاویه تماس می تواند بین 15 الی 40 درجه تغییر داشته باشد.

 

رولبرینگ مخروطی کویو KOYO

بصورت تک ردیفه، 2 ردیفه و 4 ردیفه و در سه مدل با زاویه نرمال، زاویه متوسط و شیب بالا برای ساچمه ها تعریف شده است. بلبرینگ مخروطی کویو KOYO اغلب دارای ساچمه های نیمه مخروطی می باشند و ساچمه ها بگونه ای قرار گرفته اند که امتداد محور آنها با خط شعاعی مرکزی بلبرینگ برخورد می کند. بلبرینگ کویو KOYO هم دارای ابعاد و استاندارد های متریک و هم استاندارد های اینچی در دستگاه آمریکایی می باشد. بلبرینگ مخروطی کویو KOYO دو ردیفه در دو مدل با ریس داخلی تیپ TDI و با ریس خارجی تیپ TDO عرضه شده است. این سری از بلبرینگ ها نه تنها برای کار در سیکل های سرعتی بالا مناسب هستند و بارهای محوری و شعاعی را بصورت همزمان تعلیق می کنند بلکه این بلبرینگ ها برای کاربری تحت ارتعاش و ضربه نیز مناسب هستند.

 

بلبرینگ کف گرد KOYO کویو

بلبرینگ کف گرد KOYO کویو بصورت تک و دو جهته تولید شده و در سه مدل مختلف ریس تخت، ریس کونیک و ریس هم ردیف تولید میشود. بلبرینگ کف گرد KOYO کویو برای کاربری در سرعت های دورانی کم طراحی شده اند و در حالت تک ردیف قابلیت تعلیق بار محوری AXIAL در یک جهت و در حالت دوبل قابلیت تعلیق در دو جهت را دارند. بلبرینگ کف گرد KOYO کویو که واشر هوزینگ بشکه ای دارند قابلیت خود تنظیمی را دارند و در صورت اتصال با زاویه نا مناسب بصورت خودکار زاویه اتصال را تغییر می دهند. همچنین بلبرینگ های کف گرد بشکه ای قابلیت تحمل بارهای محوری بسیار بالا را نسبت به دیگر شکل های ساچمه دارند. بلبرینگ KOYO کف گرد با ساچمه بشکه ای قابلیت تعلیق بارهای شعاعی تا 55% از بار محوری زاورده را دارد.

فروش بلبرینگ KOYO در بازرگانی کیش رول گستر جهت خرید بلبرینگ و رولبرینگ و استعلام قیمت با مشاورین ما در تماس باشید.

021-33992760

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp